SveikasBalansas.lt
Svorio kontrolės produktai “Zinzino”

Svorio kontrolės produktai “Zinzino”

 Numeskite svorį

  Sustiprinkite raumenis

  Subalansuokite savo žarnyną

  Šokolado
  Uogų
  Braškių
  Vanilės

  • Padeda numesti svorio
  • Augina raumenis
  • Balansuoja žarnyno veiklą
  • Itin žemas glikemijos indeksas / glikemijos apkrova
  • Daug baltymų : pieno baltymų, išrūgų baltymų izoliato ir kolageno peptidų
  • Daug skaidulų
  • 231 kcal porcijoje
  • Saldikliai ir aromatinės medžiagos iš natūralių šaltinių
  • Sudėtyje nėra glitimo
  • 25 vitaminų ir mineralų šaltinis

LeanShake

Kokybė + sinergija = rezultatai
„LeanShake“ yra sukurtas iš geriausių galimų baltymų, skaidulų, riebalų rūgščių, vitaminų ir mineralų, kurie leidžia užtikrinti optimalų poveikį metant svorį ir sportuojant.

Svorio metimui
Laikantis energijos kiekį ribojančios dietos, svorio galima numesti du dienos valgius pakeičiant maisto pakaitalais.

Augina raumenis
Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo sportuojant. „LeanShake“ yra sukurtas naudojant geriausius rinkoje esančius baltymus. Teigiama, kad kai kurie mineralai ir kai kurie vitaminai yra naudingi normalios raumenų funkcijos palaikymui. „LeanShake“ taip pat gali būti vartojamas kaip papildomas valgis prieš ar po fizinio krūvio.

Balansuoja žarnyno veiklą
„Leanshake“ yra tų pačių maistinių skaidulų kaip ir „ZinoBiotic“, kurios skatina gerųjų bakterijų augimą visose gaubtinės žarnos dalyse. Gerosioms bakterijoms reikia maistinių skaidulų kaip maisto, kad jos išliktų sveikos ir nustelbtų nepageidaujamas bakterijas. Gerosios bakterijos prisideda prie daugelio svarbių organizmo funkcijų, pavyzdžiui nesuvirškinto maisto fermentacijos, gamina vitaminus ir ugdo mūsų imuninę sistemą. Sveikas žarnynas yra svarbus norint išlaikyti sveiką kūną.


Vartojimas: prieš atidarydami dėžutę kelis kartus švelniai papurtykite. Sumaišykite 60 g (2 samtelius) miltelių su 200–250 ml vandens arba 30 g miltelių su 250 ml pieno ar migdolų pieno ir kelias sekundes purtykite mišinį plakimo buteliuke. Taip pat svarbu gerti pakankamai skysčių. Skanaus.

Palaikyti svorį: Laikantis energijos kiekį ribojančios dietos, numetus svorio galima išlaikyti tinkamą svorį vieną dienos valgį pakeičiant maisto pakaitalu. Taip pat svarbu gerti pakankamai skysčių. Laikantis energijos kiekį ribojančios dietos, maisto pakaitalai privalo būti derinami su kitais maisto produktais, kad būtų pasiekti rezultatų. Įvairią mitybą reikia derinti su sveiku gyvenimo būdu.

Pastaba: prieš pradedant vartoti šį produktą ar pradedant bet kokią svorio reguliavimo programą, rekomenduojama pasitarti su gydytoju. Jaunesniems nei ketverių metų vaikams, nėščiosioms, krūtimi maitinančioms moterims arba valgymo sutrikimų turintiems asmenims šio produkto vartoti negalima. Asmenys, turintys sveikatos sutrikimų, šį produktą turėtų vartoti tik pasitarę su gydytoju. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *