paslaugos

Sveikatos Tyrimai Namuose

Atlikti sveikatos tyrimus, kartais gali būti nemaloni, bet privaloma užduotis. Gera žinia, kad naujausių technologijų pagalba, pasitikrinti savo sveikatos bendrinę būklę galima ir savo namų konforte.

Individualios Konsultacijos

Individualių konsultacijų metu, siekiame išsiaiškinti jūsų asmeninius sveikatos tikslus. Konsulacijos metu patarsime jums sveikos mitybos klausimais, fizinio aktyvumo klausimais, bei patarsime koius pokyčius reikėtų įvykdyti, siekiant subalansuoto gyvenimo džiaugsmo

Mitybos įpročių pamokos

Valgyti netik sveikai, bet ir maistingai, gali būti iššūkis kiekvienam. Pasidalinsime patirtimi ir receptais siekiant jums padėti formuoti jūsų sveikos mitybos įpročius. 

Silpnųjų vietų stiprinimas

Kartais sveika mityba ir sveikas gyvenimo būdas negali suteikti visų medžiagų, kurių reikia mūsų organizmui. Todėl reikia pasitelkti maisto papildų pagalbą. Mes padėsime jums išsirinkti jums labiausiai tinkamus maisto papildus. 

Sveiki esu Violeta! mėgstu savo gyvenimo būda ir galiu jums padėti išspręsti jums rūpimus klausimus. Dėl konsultacijos galite su manimi susiekti tiesiogiai jums patogiu metu. Iki pasimatymo!

Sveiki, esu Nerija – Sveiko balanso konsultantė.Pradėjusi siekti sveikatos balanso pastebėjau, kad ir gyvenimas tapo subalansuotas, leiskite pasidalinti mano atradimais su jumis!